Доставка і оплата

 

Для виконання Вашого замовлення, нам необхідний мінімальний термін на його обробку.
Як правило, мінімальний час складає 24 години, а в деяких випадках він може бути збільшений за рахунок того, що замовлення надійшло, наприклад, вночі або у вихідні чи святкові дні.
Тому, прохання робити Ваші замовлення завчасно.
Дайте нам, будь ласка, 1-4 робочі дні, щоб ми могли підготувати та відправити, а Ви отримати Ваше замовлення у найкоротший термін.

 

Придбання та гарантія повернення:
Дякуємо Вам за покупки в нашому інтернет-магазині. Наступна інформація оговорює умови придбання та гарантії повернення товару.

Оплата:

Для всіх придбань, що зроблені на нашому сайті, оплата може бути проведена готівкою по факту доставки*, банківським переказом, безготівковим розрахунком або в будь-якому нашому магазині.

 *При способі оплати післяплатою, в разі, якщо покупець знаходиться не в Києві, вартість зворотної відправки грошей оплачує замовник. Відправлення здійснюється тільки компанією «Нова пошта». Крім того, даний спосіб оплати поширюється не на всі моделі каталогу. Відвантаження деяких товарів може здійснюватися тільки після внесення передоплати. Подробиці уточнюйте у менеджерів.

 

Доставка по Києву:

Ми не просто привозимо сейф під під'їзд, ми здійснюємо його занесення в приміщення замовника!

При замовленні на суму понад 1000 грн доставка по Києву (на 1 поверх) здійснюється безкоштовно.
 

Час доставки:

Пн-Пт: с 9.00 до 18.00

Доставка після 18.00 або в суботу оговорюється окремо.

Вартість доставки виробів при стандартних розмірах сходового отвору:

Вага виробу до 150 кг від 160 до 300 кг від 310 до 450 кг
Доставка на 1 поверх в Києві БЕЗКОШТОВНО при замовлені від 1000 грн БЕЗКОШТОВНО при замовлені від 1000 грн БЕЗКОШТОВНО при замовлені від 1000 грн
За кожен поверх без ліфта 150 грн 300 грн 500 грн


У вартість доставки не входить зборка металевих меблів, якщо вони поставляються у розібраному вигляді.

 

Доставка по Україні:

Доставка по Україні здійснюється компанією-перевізником "Нова Пошта".

Доставка по Україні до відділення "Нової Пошти" в населеному пункті замовника при замовленні на суму понад 1000 грн здійснюється безкоштовно.

При цьому, подальша адресна доставка від відділення "Нової Пошти" (при необхідності такої) оплачується замовником. Перевірку прибулого товару здійснюйте в відділенні "Нової Пошти". У разі виявлення пошкоджень, отриманих при транспортуванні, необхідно скласти відповідну претензію в відділенні "Нової Пошти".

 

Служба доставки не виконує кріплення сейфів та не проводить інструктажу з використання. Перед початком експлуатації уважно ознайомтесь з інструкцією.


Обмін товару або грошова компенсація:
Ви можете відмовитися від поставленого нами товару у випадку, якщо отриманий товар не відповідає тому, що Ви замовляли, і товар може бути повернений протягом 14 днів з дня доставки. Товар повинен бути повернений у своїй оригінальній упаковці із супроводжуючими посилку документами.
Якщо у Вас виникли будь-які питання, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом обслуговування.