Сейфи

Сейфи

Масштабний асортимент сейфів

Підкатегорії:

Новинки

 

Купити сейфи для дому та офісу

Якщо прийнято рішення про посилення засобів безпеки в офісі, квартирі або будинку і для цього планується купити сейф або металеві меблі, для правильного вибору, необхідно відповісти на кілька запитань. Це пов'язано з тим, що виробництво сейфів зробило крок трохи далі, ніж це собі може уявити простий обиватель. До речі, разом з виробництвом просунулися і мисливці за вмістом сейфів. Тому, перед тим як вибрати і купити сейф, радимо вам детальніше ознайомитися з характеристиками обраній моделі або звернутися в спеціалізовані магазини з продажу сейфів, де ви отримаєте кваліфіковану консультацію.
У каталозі представлені моделі одностінні, зламостійкі, жароміцні і т.д., в цілому практично кожної продукції слід написати вихваляють оди. Корпус пристрою, що перешкоджає злому, захищений трьома шарами: дві стінки і між ними наповнювач (важкий високоміцний бетон і армованим металом), матеріал виготовлення стінок - високоякісна сталь. І це, не враховуючи замку, який також має безліч переваг.
У нашому асортименті Ви зможете придбати сейфи для дому та офісу від виробників відомих компаній Італії, Швеції, Франції, Англії та інших країн світу. Вся продукція відповідає європейським стандартам якості, і має гарантію як на пристрій, так і на замок. Виберете сейфи для будинку в каталозі самі або за допомогою консультанта, який внесе обраний товар в категорію замовлених. Також замовлення можна відразу оформити на сайті. Замовлення обробляється в найкоротші терміни, а доставка здійснюється в будь-який регіон країни.
Замовити потрібний сейф ви можете в нашому Інтернет-магазині або купити сейфи для дому та офісу через представництва в Києві, в Харкові, в Одесі та у Львові. Здійснюється продаж сейфів по всій Україні, а також в стаціонарних спеціалізованих салонах-магазинах.