Сейф зломостійкий Griffon HG.30.E

9240 грн

Купити сейф взломостойкий Griffon HG.30.E призначений для захисту документів і цінностей від несанкціонованого доступу (злому).

Товщина лицьовій панелі - 14 мм.
Товщина бічних стінок (метал-бетон-метал) - 25 мм.

Двері і фронтальна частина сейфа вирізані лазером з єдиного листа стали товщиною 14 мм. Завдяки високій точності і якості лазерної обробки металу досягається мінімальний зазор між дверима сейфа і його корпусом, а дверне полотно знаходиться в одній площині з передньою панеллю.
Корпус сейфа - це двостінна конструкція зі сталі, заповнена високоміцним фортифікаційною бетоном, отвір дверей з чотирьох сторін має виступ, також вирізаний лазером з єдиного листа металу.
Надійна 3-х стороння ригеля замикання з обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм (два ригеля вліво, по одному вгору і вниз), що перешкоджає розкриттю сейфа ріжучим інструментом.
Одна знімна полку (дві зони зберігання).
Внутрішні петлі, що дозволяють відкривати двері сейфа на 90 °.
Система блокування замка сейфа від вибивання, замок захищений від висвердлювання спеціальної твердосплавної пластиною.
Обладнаний електронним кодовим замком Griffon.
Замок живиться від чотирьох батарей типу "АА", які знаходяться в середині сейфа. Час їх функціонування 1-1,5 року. Якщо батареї розряджаються нижче допустимого рівня - то при кожному відкритті замку буде звучати тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж їх все одно не встигають замінити - то на зовнішній частині замку знаходяться дві клеми, приклавши до яких нову батарею типу "крона" (9 В), Ви зможете відкрити сейф. Можливе використання батарей типу "крона" (9В) в якості основного електроживлення, для чого попередньо потрібно отсоеденіть перехідник в сейфі.
Електронний кодовий замок дозволяє встановлювати 6 цифр в кодову комбінацію. Після 4-х спроб введення невірного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
Передбачена можливість анкерного кріплення до стіни і підлоги (одне монтажний отвір до підлоги, одне - до стіни).
Гарантія на сейф 5 років, гарантія на замок 1 рік.

Зовнішні розміри (в*ш*г), мм: 310x435x324
Внутрішні розміри (в*ш*г), мм: 263х386х242
Об'єм, л: 25
Виробник: Griffon (Україна)
Вага, кг.: 58.000

Сейф зломостійкий Griffon HG.30.E Відгуки:

Відгуки: 0, Оцінка: 0.00

Ваш відгук може бути першим.