Weapons-safes-apr-2018

Slide2-Шкафы для раздевалок Практик LS

Slide7-Technomax-jan18

Slide10-Сейфы с отделкой деревом 30/07/2018

Slide5-Inviktus

Slide3-Скидки уч АТО 21/09/2018

Вас вітає компанія "Лука" - один з лідерів з виробництва та продажу сейфів в Києві та Україні

В сучасному світі з розвитком інтернет-мережі зростає кількість інтернет-магазинів, де ви можете купити сейф. Продавець і покупець все більше переміщуються з реального ринку в віртуальний. І деякі проблеми та питання переміщуються разом із ними. Якщо ви бажаєте купити лука сейф, ціна - це не головний показник, який потрібно враховувати. Наприклад:

Як не помилитися в виборі продавця та не бути обдуреним при купівлі сейфу? Ось декілька порад:

1. Звертайте увагу на досвід роботи інтернет-продавця в даній галузі. Сейфи - товар специфічний, й купується він не на місяць і не на рік. Тому, при купівлі сейфу дуже важлива наявність сервісного обслуговування, як гарантійного, так і післягарантійного. Адже, якщо щось трапиться із сейфом за декілька років, Ви можете і не знайти фірму, у якої його купували, або сервісного центру, зазначеного на гарантійному талоні. Фірма "Лука сейф" працює на українському ринку більш ніж 15 років та здійснює повне сервісне обслуговування придбаного у нас товару незалежно від часу його придбання.

2. Зберіть відгуки про роботу магазина в тому числі й від своїх знайомих, які вже зверталися за подібною покупкою. Продаж сейфів та замків - це лише частина роботи нашого магазину. Для нас головне - забезпечити збереження Вашого майна, правильно підібравши товар, що Вас цікавить.

3. Запитайте, які документи продавець надає при продажу. Чи оформлений він офіційно.

4. Якщо є сумніви, не купуйте "кота в мішку", особливо якщо хочете замовити ексклюзивний товар. Дуже часто фотографія або картинка не дає повного уявлення або не справляє того враження, яке надає та сама річ при реальному погляді або експлуатації. "Лука" - практично єдина фірма-імпортер та виробник, де ексклюзивні моделі європейських та вітчизняних сейфів Ви можете побачити не тільки в каталозі або інтернет-магазині, але й "в реальності" в виставкових залах.

Якість нашої продукції, обслуговування та сервісу перевірена роками. А ціни на сейфи Вас приємно здивують. Довіряйте кращим!

В нашому магазині Ви можете підібрати та купити сейф, який максимально відповідає Вашим вимогам.

Асортимент наших товарів настільки широкий, що дозволяє підібрати сейф в будь-якому ціновому діапазоні. Ми надаємо Вам можливість купити сейф в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові.

Ціна на сейфи не є остаточною - ви завжди можете отримати знижку згідно з нашою дисконтною програмою.

Новини

08.02.2016
Сейф для зброї БНС 5Т-2 тепер для 12 рушниць
Ми вдосконалии вогне-зломостійку модель сейфу для зброї БНС 5Т-2. Тепер ви можете купити цей сейф в модифікації для 12 рушниць. Утримувачі ...
26.01.2015
Більша надійність за менші гроші!
Товщина металу фронтальної панелі сейфів ТМ "Лука" серій ШО, ШД, ШМ, ШЗБ збільшена до 5мм. При цьому ми зберегли на сейфи попередню вартість. ...
27.01.2016
Нові сейфи з біометричним замком
Image НОВИНКА! БІОМЕТРИЧНИЙ ЗАХИСТ ВАШИХ ЦІННОСТЕЙ! Тепер сейфи фірмы "ЛУКА" доступні з новим видом електронно-кодового замка, який поєднує в собі ...
Інші новини...