Slide1 sept 10-18 2022

Slide2-Шкафы для раздевалок Практик LS

Slide7-Technomax-jan18

Slide10-Сейфы с отделкой деревом 30/07/2018

Slide5 - Скидки 5% для УАВЗ

Weapons-safes-apr-2018

Вас вітає компанія "Лука Сейфи"

Сучасна реальність кожного незламно пов'язана з ймовірністю втратити наявні коштовності та значущі для кожної людини речі. З цим пов'язана потреба сейф купити у Києві та порада - всім мати персональний сейф. Сейфи Лука дозволяють зберегти важливий вміст. Цей сейф - ціна якого є демократичною. Наша компанія є постачальником надійних сейфів, і на цій підставі, пропонуємо сейф купити Київ та по Україні за найвиграшнішою ціною. Якщо ви бажаєте зберігати все, що вам цінно, все, що ви цінуєте в надійному місці, не переживаючи про можливий крадіжку - ми готові цілком задовольнити таке бажання! У сучасному світі з розвитком інтернет-мережі зростає кількість інтернет-магазинів, де ви можете не тільки купити сейф Київ. Продавець і покупець дедалі більше переміщуються із реального ринку до віртуального. І деякі проблеми та питання переміщуються разом з ними. Якщо ви ще не знаєте, де купити сейф, то сейф ціна - це не основний параметр, який потрібно враховувати. Наприклад:

Як не помилитися у виборі продавця і не бути ошуканим при покупці сейфа звертаючись до магазину сейфів? Ось кілька порад:

1. Звертайте увагу на досвід роботи інтернет-продавця у цій галузі. Сейф – товар специфічний, і купується він не на місяць і не на рік. Тому, дуже важлива наявність сервісного обслуговування, як гарантійного, так і післягарантійного при покупці сейфа. Адже, якщо щось трапиться із сейфом через кілька років, Ви можете і не знайти фірму, у якої його купували, або сервісного центру, вказаного на гарантійному талоні. Лука Сейфи Київ працює на українському ринку понад 20 років та здійснює повне сервісне обслуговування придбаного у нас товару незалежно від часу його придбання.

2. Вивчіть відгуки про роботу магазину навіть від своїх знайомих, які вже зверталися за подібною покупкою. Продаж сейфів – це лише частина роботи нашого магазину. Для нас головне - забезпечити безпеку Вашого майна, правильно підібравши товар, що Вас цікавить.

3. Уточніть, які документи продавець надає під час продажу.

4. Якщо сумніваєтеся, то не купуйте кота в мішку, особливо якщо хочете замовити ексклюзивний товар. Дуже часто фотографія або картинка не дає повного уявлення або не справляє того враження, яке робить будь-яка річ при реальному погляді або експлуатації. Лука Сейфи - фірма-імпортер і постачальник, де ексклюзивні моделі європейських та вітчизняних сейфів Ви можете побачити перед тим, як подумати, де купити сейф, не тільки в каталозі або інтернет-магазині, а й "наживо" у виставкових залах.

Вогнестійкі сейфи забезпечать абсолютну безпеку ваших документів і цінностей під час пожежі, а сейфи зламостійкі забезпечать повну безпеку вмісту при спробі розкрити сейф. Крім того, існує можливість вибору з моделей вогнестійких сейфів зі стійкістю до злому, меблевих та офісних сейфів. Також у нас ви можете вибрати та купити збройовий сейф.

Будь-який продукт, яким ми Вас забезпечимо, стане не тільки благонадійним охоронцем та охоронцем вашого майна, а й важливою, невід'ємною річчю в інтер'єрі приміщення. Наша компанія завжди готова запропонувати сейф ціна якого буде прийнятною, і Ви перестанете ламати голову над питанням – де купити сейф від провідних виробників! Магазин сейфів пропонує купити сейф від наступних торгових марок: Technomax, MDTB, AIKO, Safetronics, Valberg, Промет, Griffon, Hunter, Паритет-К та інших.

Відвідавши магазин сейфів, Ви можете підібрати та купити сейф Київ, який максимально підходить під Ваші вимоги. Наш спеціалізований магазин Лука Сейфи знаходиться за адресою: Київ, вул. Толстого, 16. Приходьте у комфортний для вас час. Для постійних клієнтів діють приємні умови партнерства.

Сейф купити недорого - Купити сейф у нас

Ціна на сейфи не є остаточною - ви завжди можете отримати знижку згідно з нашою дисконтною програмою.

Знижки