Статті

Пошук

Дата: , 05 2020

Автор: Лука Сейфы

Дата: Ħ, 23 2019

Як купити сейф в Україні швидко і недорого?

Автор: Лука Сейфы

Надійне і безпечне зберігання важливих документів, грошей, дорогих ювелірних виробів першорядне завдання не тільки в банках, офісах, магазинах або наукових центрах, а й у побуті. Купивши сейф в Києві для будинку, ви захистите свої накопичення і одночасно придбаєте впевненість і спокій. Великий вибір сейфів в салоні магазині "Лука Сейфи", Київ, ул.Л.Толстого, 16.

Дата: , 19 2019

Автор: Лука Сейфы

Дата: ', 30 2018

Автор: Лука Сейфы

Дата: , 15 2018

Ці загадкові маркування

Автор: Лука Сейфы

Обираючи сейф, ми повсякчас бачимо на ньому різні позначення, маркування, що свідчать про відповідність якимось нормативам, часто не вітчизняним. Але що означає це маркування? Як розібратися, захистить сейф від пожежі або злому? Спробуємо дати деякі роз'яснення незнайомим абревіатурам.

Дата: , 27 צ 2017

Дата: צ, 07 2017

Новинка у нас в продажу! Сейф від Fichet-Bauche - Complice

Сейф Complice 80 MPX-3T був протестований і підданий строгим випробуванням, а також різних видів злому. В результаті отримав сертифікати по взломостойкості типу EN 1143-1 класу 0 з міткою А2Р. І сертифікат вогнестійкості EN 15659 LFS 30 P протипожежного захисту.

Дата: ', 04 2016

Сейфова кімната (SafeRoom) - сховище чи особиста безпека?

Автор: Лука Сейфы

Безпечна сейфова кімната-сховище (або сейфове сховище) покликана убезпечити господарів і цінності від надзвичайних ситуацій, таких як грабежі, мародерство, війни і стихійні лиха. Кімната-сховище може бути створена навіть в готовому побудованому будинку, шляхом зміцнення стін і установки спеціальних дверей для сховищ. Ми створимо для Вашого захисту безпечну кімнату в будь-якому місті України, чи то Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Донецьк чи невелике селище.

Дата: , 03 צ 2014