Шафа одягова для роздягальні ШОМ 400/2

4569 грн
Одежна шафа ШОМ-400/2 з двома секціями. Кожна секція шафи оснащена індивідуальним циліндричним замком фірми ЕUROLOCKS, поличкою і поперечиною для вішалок з двома гачками.

Шафи для одягу використовуються в роздягальнях для зберігання змінного одягу у спортивних та інших приміщеннях. Шафи для роздягалень дають можливість здійснити компактне і непомітне зберігання верхнього одягу та особистих речей співробітників офісу, відвідувачів або клієнтів.

Характеристики шаф для одягу серії ШОМ:
Шафи виготовлені з високоякісної сталі;
Забезпечені ефективною системою вентиляції за рахунок дворівневого розташування перфорації на дверях;
Мають високу стійкість до злому завдяки конструктивному підсиленню полотна двері жолобом жорсткості,
Зовнішня і внутрішня поверхні пофарбовані епоксіполіефірной порошковою фарбою з попередньою антикорозійною обробкою (фосфатуванням), що надає привабливого зовнішнього вигляду і підвищену зносостійкість;
Кожна секція (осередок) шафи оснащена індивідуальним циліндричним замком фірми ЕUROLOCKS, поличкою і поперечиною для вішалок з двома гачками;
Колір корпусу і дверей - сірий RAL 7035.
варианты замков
Варіанти комплектації шаф для одягу замками (на зображенні):
1 - вбудований замок;
2 - поворотна ручка для навісного замка;
3 - електронний замок;
4 - поворотна ручка з ключовим замком;
5 і 6 - кодовий замок.

Залежно від модифікації, шафи для одягу оснащені полицями перегородками або відкидний лавкою. Кожна секція (осередок) гардеробної шафи оснащена індивідуальним циліндричним замком фірми ЕUROLOCKS, поличкою, скобою для вішалок і гачком. Двері оснащені замками з флажковой системою замикання.

Шафи для одягу металеві можна купити в упаковці.

Основне призначення шафи для одягу - зберігання речей, верхнього одягу, парасольок, змінного взуття та головних уборів. Так само шафи для одягу відрізняються по конструкції, є зібрані шафи і розібрані в упаковці.

Перевагою зібраного одежної шафи - це його готовність до експлуатації після доставки. Але є і маленький недолік - великий обсяг при транспортуванні, так само можуть виникнути труднощі при занесенні шафи в приміщення. Природно шафи в упаковці не мають цих проблем. Їх в упаковці можна спокійно транспортувати і заносити в житлові будинки без особливих проблем.

З огляду на можливість установки шафи поблизу джерела вологи (душові кабіни спортзалу або басейн), сталь покривається антикорозійним шаром перед фарбуванням. Полірозмірно-порошкове фарба світло-сірого кольору (RAL 7035) підсилює стійкість поверхонь до окислення і шкідливих впливів і легко очищається від забруднень в процесі експлуатації.

В результаті такої одежна шафа не іржавіє в приміщенні з високою вологістю, при розміщенні мокрому взутті або при частих перепадах температури. Екологічне покриття не виділяє летких речовин, що робить металеві меблі безпечної для людини, що знаходиться в закритому просторі.

Металеві шафи можуть комплектуватися лавками, додатковими вішалками, цоколем, ніжками і іншими елементами, в залежності від бюджету і необхідного функціоналу. Купівля шафи для роздягальні забезпечить комфортним сховищем речей співробітників і відвідувачів, а надійні замки обмежать доступ сторонніх. У нашому інтернет-магазині ви можете купити одежну металеву шафу вітчизняного виробника УХЛ-МАШ за вигідною ціною.
Зовнішні розміри (в*ш*г), мм: 1800х800х500
Виробник: УХЛ-МАШ (Україна)
Вага, кг.: 42.000

Шафа одягова для роздягальні ШОМ 400/2 Відгуки:

Відгуки: 0, Оцінка: 0.00

Ваш відгук може бути першим.

З даним товаром також купують: